Igrzyska Młodzieży Szkolnej

28-30.10.2019r.

W poniedziałek 28.10.2019r., odbyły się zawody Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt Mistrzostwa Miasta.
Nasze uczennice wygrały trzy mecze z SP 11, SP 3, SP 12, po rzutach karnych przegrały z SP 2 i tym samym zajęły II miejsce. Opiekunem drużyny jest mgr Grzegorz Sobut.
Naszą szkołę reprezentowały: Nadia Jagiełło, Andżelika Marszalik, Sandra Olejniczak, Amelia Papiernik, Weronika Samborska, Julia Święconek, Tosia Teodorska, Zuzanna Włodarczyk, Maja Wójtowicz, Weronika Zakrzewska, Marta Żuber, Roksana Oryńska, Paulina Niedźwiecka, Liwia Piekarska.
Opiekunem drużyny jest mgr Anna Wasilewska.

We wtorek 29.10.2019r., odbyło się Drużynowe Pływanie zarówno Igrzyska Młodzieży Szkolnej jak i Igrzyska Dzieci.
Dziewczęta młodsze jak i starsze w sztafecie zajęły I miejsce, chłopcy zdobyli II miejsce w obydwu kategoriach wiekowych.
W konkurencjach indywidualnych nasi uczniowie płynęli w stylach: klasycznym, kraulem, grzbietowym, motylkowym. W zawodach uczestniczyły reprezentacje ze: SP 2, SP 13, SP 5, SP 3 oraz SP 12.
Opiekunem drużyny dzieci jest mgr Monika Wnuk, a młodzieży mgr Anna Wasilewska.

Po zliczeniu punktów nasze drużyny zajęły następujące miejsca:
  • Dziewczęta IMS - II miejsce
  • Chłopcy IMS - II miejsce
  • Dziewczęta  ID - I miejsce i tym samym awansowały do Półfinału wojewódzkiego, który odbył się 31.10.2019r., w Radomsku
  • Chłopcy ID - II miejsce

Nasza Szkoła wystąpiła w składzie:
  • Igrzyska Młodzieży Szkolnej :
chłopcy: Fijałkowski Jan, Gozdek Kacper, Gryz Kacper, Jurczenia Franciszek, Krzyżak Jakub, Pawłowski Mateusz, Tokarski Igor, Wójtowicz Jakub, Wojnecki Oliwier.
dziewczęta: Fogiel Klaudia, Pawlik Inga, Rogalska Anna, Tedorska Antonia, Wójtowicz Maja, Świech Zuzanna.
  • Igrzyska Dzieci :
chłopcy: Gryz Maciej, Kowal Paweł, Kuza Albert, Kuza Jeremi, Mączka Bartosz, Strzelczyk Jakub, Wroniszewski Michał.
dziewczęta: Ciuba Iza, Dąbrowska Kamelia, Gruszka Lena, Jałmużna Sandra, Ostrowska Anna, Stanihauzer Magdalena, Uniszewska Maja.

Naszym młodszym dziewczętom gratulujemy i życzymy jak najlepszych wyników w Półfinale.

W środę 30.10.2019r., odbyły się zawody w piłce ręcznej Chłopów mistrzostwa miasta  w ramach rywalizacji Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Nasi uczniowie wygrali wszystkie mecze z zespołami z SP 5, SP 11 , SP 3, SP 12 i tym samym uzyskali awans do Półfinału Wojewódzkiego, który odbędzie się w naszym mieście.
Opiekunem drużyny jest mgr Mariusz Śpiewak.

Reprezentacja szkoły wystąpiła w składzie :
Fijałkowski Jan, Gozdek Kacper, Gągorowski Piotr, Jurczenia Franciszek, Wojnecki Oliwier, Wójtowicz Jakub, Galuś Tymoteusz, Dróżdż Jakub, Krzyżak Jakub, Tokarski Igor, Ałaszewski Tymoteusz, Ortel Bartłomiej.

W czwartek 31. 10. 2019r., odbył się PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI - pływanie drużynowe dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci, w którym zespół w składzie:
Iza Ciuba, Kamelia Dąbrowska, Lena Gruszka, Sandra Jałmużna, Magdalena Stanihauzer, Maja Uniszewska pod opieką pani Moniki Wnuk, zajął III miejsce.

Serdecznie gratulujemy :)