Zajęcia opiekuńcze i rewalidacyjne

17.05.2020

Od 18 maja 2020 r.

SZANOWNI RODZICE, DRODZY UCZNIOWIE,
Informujemy, że od 18 maja br.istnieje możliwość, za zgodą rodziców, prowadzenia bezpośrednich zajęć dla uczniów posiadających orzeczenia o potrzebie  kształcenia specjalnego.

Zajęcia rewalidacyjne będą prowadzone z zachowaniem wszelkich  zasad sanitarnych w terminach ustalonych z nauczycielami, którzy – zgodnie z dotychczasowym przydziałem obowiązków – realizowali je w roku szkolnym 2019/2020.

Poniżej (do pobrania) deklaracja dotycząca udziału ucznia w zajęciach rewalidacyjnych. Deklarację można przekazać bezpośrednio nauczycielowi prowadzącemu zajęcia na pierwszym spotkaniu lub przesyłać na adres e-mail szkoły: sp16@sp16.piotrkow.pl

Deklaracja na zajęcia rewalidacyjne: POBIERZ

Od 25 maja 2020 r.

SZANOWNI RODZICE, DRODZY UCZNIOWIE,

Informujemy, że od 25 maja br. zorganizowane zostaną w naszej szkole  zajęcia opiekuńcze.
 Wszystkie zajęcia zorganizowane na terenie naszej szkoły będą zgodnie z wytycznymi GIS, MZ i MEN, które opublikowane zostały na stronie:

Poniżej (do pobrania) deklaracja dotycząca udziału ucznia w zajęciach opiekuńczych.
Deklarację można przekazać bezpośrednio w szkole lub przesyłać na adres e-mail szkoły: sp16@sp16.piotrkow.pl
Deklaracja na zajęcia opiekuńcze: POBIERZ