Konkurs filmowy „Bezpieczeństwo w domu i w sieci”

21.11.2019r.,

W dniu 21.11.2019r., o godzinie 16:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej (Mediateka) im. Adama Próchnika w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3, odbyło się uroczyste wręczenie nagród  w ramach przeprowadzonego konkursu na nagranie spotu „Bezpieczeństwo w domu i w sieci”. Celem konkursu było rozwijanie umiejętności wyrażania myśli i uczuć, rozwijanie zainteresowań i uzdolnień w dziedzinie filmowej. Konkurs był przeprowadzony wśród uczniów 11 szkół podstawowych.

Spośród prac Komisja Konkursowa wyłoniła laureatów za zajęcie I-III miejsca oraz wyróżniła dodatkowe prace.

• Woźniak Weronika kl.8d - III miejsce
  • Gruszka Lena kl.6b - Wyróżnienie
  • Fijałkowska Zuzanna kl.6b - Wyróżnienie
  • Mosiewicz Sylwester kl.6d - Wyróżnienie
  • Ciuba Izabela kl.6a - Wyróżnienie

Za zainspirowanie uczniów do podejmowania aktywności i przygotowanie uczniów do udziału w Konkusie filmowym odpowiedzialna była p.Barbara Woźniakowska.

Uczniowie otrzymali nagrody (głośniki bezprzewodowe oraz gry edukacyjne) oraz dyplomy.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów filmowych :)

Projekt „Wesoła rodzina” współfinansowany w ramach - Programu Osłonowego „Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie” - Edycja 2019