UWAGA !

WAŻNE !!!

25 kwietnia 2019r.

Szanowni rodzice/opiekunowie

W SP nr 16 w dniu jutrzejszym – 26.04.2019 roku (piątek) w naszej szkole odbywają się zajęcia dydaktyczne (lekcyjne) zgodnie z planem.

Obiady będą wydawane w stołówce szkolnej.

24 kwietnia 2019r.

W SP nr 16 w dniu jutrzejszym – 25.04.2019 roku (czwartek) nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczne (lekcyjne).

Szanowni rodzice/opiekunowie

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 16 im. Polskich Olimpijczyków w Piotrkowie Trybunalskim informuje, że w związku z trwającą nadal akcją strajkową w szkole w dniu 25.04.2019 roku (czwartek) nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze (lekcyjne).

W dniu jutrzejszym zorganizowane zostaną tylko zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w świetlicy szkolnej. Zapewniamy, że priorytetem w sferze organizacji pracy placówki jest przede wszystkim zapewnienie opieki dzieciom, które zgłoszą sie do szkoły. Obiady będą wydawane w stołówce szkolnej.

Kolejne informacje dotyczące organizacji zajęć w SP nr 16 w następnych dniach będą podawane na bieżąco za pośrednictwem strony internetowej.

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

23 kwietnia 2019r.

W SP nr 16 w dniu jutrzejszym – 24.04.2019 roku (środa) nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczne (lekcyjne).

Szanowni rodzice/opiekunowie

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 16 im. Polskich Olimpijczyków w Piotrkowie Trybunalskim informuje, że w związku z trwającą nadal akcją strajkową w szkole w dniu 24.04.2019 roku (środa) nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze (lekcyjne).

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.