W maju pod egidą Fundacji Azymut z Warszawy odbył się Ogólnopolski Konkurs Programowania w Języku Scratch.
18-06-2018

KONKURS HISTORYCZNY

W Powiatowym Konkursie Historycznym "Drogi do Niepodległości - w 100-lecie roku 1918" zostali nagrodzeni uczniowie naszej szkoły.
Katecheci wybrali się pod koniec maja ze swoimi klasami na plac farny, by obejrzeć plenerową ekspozycję „Ojcowie Niepodległości”.
Z radością informujemy, że uczennica naszej szkoły, Anna Raś z klasy IVe, zdobyła I miejsce w archidiecezjalnym multimedialnym konkursie „Żyję Ewangelią. Cuda Jezusa”.

Wykaz podręczników do nauki religii znajduje się w załączniku

21.05.2018 zostały rozegrane mecze finałowe w minipilkę nożną dziewcząt
o Mistrzostwo Miasta.
18-05-2018

FESTIWAL NAUKOWY

17 maja w naszej szkole odbył się I Festiwal Naukowy.
W 2018 roku obchodzimy 100. Rocznicę Odzyskania Niepodległości.
30 kwietnia 2018 roku w naszej szkole odbyła się akademia z okazji 227. Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
25 kwietnia 2018 roku na Krytej Pływalni OSiR, ul. Belzacka odbyły się IX Mistrzostwa Piotrkowa Trybunalskiego w Pływaniu Szkół Podstawowych