TRZYMAJ FORMĘ - RODZINA, JA I SPORT

20170525_144039
Jak co roku, 25 maja 2017 roku w Szkole Podstawowej nr 16 im. Polskich Olimpijczyków w Piotrkowie Trybunalskim odbył się kolejny Rodzinny Turniej Piłki Siatkowej oraz Turniej Szachowy w ramach realizacji programu "Trzymaj Formę" pod hasłem "Rodzina, ja i sport".
Nagrody rzeczowe zostały ufundowane przez Miejską Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych przy Urzędzie Miasta Piotrkowa Trybunalskiego. Rada rodziców naszej szkoły sponsorowała poczęstunek dla uczniów i ich rodziców, natomiast dyplomy zostały darowane przez anonimowego sponsora.
W Turnieju Szachowym wzięli udział:
Diana Krupińska
Barbara Wójcik
Patryk Kukulski
Alexander Supady
Paweł Ingier
Dawid Erenberg

W Turnieju Piłki Siatkowej uczestniczyli uczniowie, rodzeństwo i rodzice:
Joanna Gal i tata
Bracia - Krystian i Jakub Jureńczyk
Martyna Kieraś i tata
Piotr Niewiadomski i tata
Bartosz Trawiński i tata
Jakub Krzywda i tata
Oliwia Bartenbach i tata
Zuzanna Masiarek i tata
Liwia Piekarska i tata
Nikola Niedźwiecka i tata
Wiktoria Płachta i tata

Mecze były rozgrywane systemem "każdy z każdym", po 1 secie do 10 punktów. Każda drużyna rozegrała po 10 meczy.
Organizatorami Turnieju były panie: Jolanta Zielińska, Paulina Gronowska, Katarzyna Kleska, Elżbieta Skiba i Sylwia Cygan.

Dziękujemy Uczniom i Rodzicom za wspaniałą zabawę i relacje, jakie panują między rodzicami i dziećmi.