20 i 23 października 2016 roku uczniowie klasy IVa dwukrotnie wystawili przygotowane z katechetą przedstawienie pt. „O modlitwie celnika, faryzeusza i o bogatym Zacheuszu”.

Już po raz drugi w naszej szkole zorganizowano religijny międzyszkolny konkurs recytatorski „Nowe życie w Chrystusie”, który odbył się 20 października 2016 roku.
Przez cały październik w kościele farnym pw. św. Jakuba można było oglądać wystawę zatytułowaną „Bądźcie miłosierni jak Ojciec”.
10 listopada w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji 98. Rocznicy Odzyskania Niepodległości.
Do udziału w tegorocznej edycji "Rajdu Parasolowego" zgłoszonych zostało 200 osób. Celem rajdu była popularyzacja turystyki kwalifikowanej w okresie jesiennym, popularyzacja aktywnego wypoczynku, a także odkrywanie walorów przyrodniczych
i historycznych Piotrkowa.
21 października w naszej szkole był kulminacyjnym dniem obchodów Europejskiego Tygodnia Kodowania.
29-10-2016

WYCIECZKA VIB I VIC

28 października 2016 roku uczniowie klasy VIc i VIb wyjechali do Łodzi.

27-10-2016

PAMIĘTAMY!!!

27 października 2016 roku klasa VIb
z p. Sylwią Cygan udała się na cmentarz wojskowy w celu posprzątania grobów żonierzy, którzy walczyli o wolność naszej Ojczyzny. Na zakończenie zapalili znicze i zmówili modlitwę za poległych bohaterów.
Jeśli jesteś Sprytny, Mobilny, Aktywny, Rozsądny i Technologicznie zakręcony weź udział w konkursie z ciekawymi nagrodami.
W dniu 17.10.2016r. w Hali „Relax” OSiR odbyło się zakończenie „Młodzieżowej Szkolnej Ligi OSiR 2015/2016” dla uczniów piotrkowskich szkół.