21-02-2017

ŚWIAT WOKÓŁ NAS

21 lutego 2017 r. w ramach programu edukacji historycznej " Świat wokół nas".
17 lutego 2017 roku na Basenie OSiR przy ul. Belzackiej odbyły się Mistrzostwa Rejonu Bełchatowskiego (Półfinały Mistrzostw Województwa Łódzkiego) w Pływaniu - Sztafety dziewcząt i chłopców.
Uczniowie naszej Szkoły wzięli udział w podsumowaniu konkursu plastycznego "Zielone lasy, czyste wody, to dar przyrody" organizowanego przez Klub Kultury Jaskółczyn i Polski Związek Wędkarski Koło
nr 12 w Piotrkowie.
11-02-2017

GORACEGO CZAJU ŁYK

11 lutego 2017 roku odbył się Pieszy Rajd "Gorącego Czaju Łyk" zorganizowany przez PTTK w Piotrkowie Trybunalskim.
W dniu 9 lutego w Szkole Podstawowej Nr 12 odbyły się Mistrzostwa Szkół Podstawowych w mini piłce siatkowej dziewcząt.
7 lutego w Szkole Podstawowej nr 12 odbył się turniej mini piłki siatkowej chłopców o Mistrzostwo Miasta.
14 stycznia 2017 roku odbył się pieszy rajd "Puchowy Śniegu Tren", który został zorganizowany przez PTTK.
13-01-2017

PRACE PLASTYCZNE

Prace wykonane przez uczniów pod opieką pań: Aleksandry Ciuby, Wioletty Dziadczyk
i Katarzyny Kleski.
11 stycznia 2017 roku na basenie OSiR przy ul. Belzackiej odbyły się Mistrzostwa Miasta w Pływaniu Sztafetowym Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych.
"W grudniu w naszej szkole odbyła się, zorganizowana przez katechetów, świąteczna akcja charytatywna "Napełnijmy pusty talerz dla Gościa, bo chcemy pomóc! To rzecz jest prosta!".