Pasjonująca gra szczypiornistów szesnastki i kolejny zwycięski turniej.
18 maja 2017 roku odbył się w MOK-u XXI Miejski Mały Konkurs Recytatorski dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów.
18 maja 2017 roku na boisku Orlika przy ulicy Broniewskiego odbyły się zawody powiatowe Orlikowa Liga Mistrzów - Piłka Nożna chłopców.
11 maja 2017 roku odbyły się Mistrzostwa Miasta w Mini Piłce Nożnej dziewcząt
i chłopców.
18-05-2017

WIOSNA ŻAKÓW

13 maja 2017 roku /sobota/ odbył się Pieszy Rajd "Wiosna Żaków"
Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur 2017" uczniowie naszej szkoły zdobyli wyróżnienia.
Miło nam zakomunikować, że troje uczniów naszej szkoły uzyskało w ostatnim czasie certyfikaty ECDL.
04-05-2017

KONSTYTUCJA 3 MAJA

226 lat temu, 3 maja 1791 r. Sejm Czteroletni po burzliwej debacie przyjął przez aklamację ustawę rządową, która przeszła do historii jako Konstytucja 3 Maja.
Była drugą na świecie i pierwszą w Europie ustawą regulującą organizację władz państwowych, prawa i obowiązki obywateli.
Autorami Konstytucji 3 Maja byli Król Stanisław August Poniatowski, Ignacy Potocki
i Hugo Kołłątaj.
W dniu 8 kwietnia 2017 roku odbyła się w naszej szkole XI edycja międzyszkolnego konkursu matematycznego dla klas III "Mała Tęga Głowa".
Miło nam poinformować, że 3-cia edycja Wojewódzkiego Konkursu ECDL, którego organizatorem była nasza szkoła została zauważona w mediach lokalnych oraz ogólnopolskich.