20-09-2017

KONKURSY 2016/2017

Poniżej przedstawiamy osiągnięcia uczniów w konkursach przedmiotowych - rok szkolny 2016/2017
25-06-2017

NAJLEPSZY JAKUB

Najlepszym uczniem Szkoły Podstawowej nr 16 im. Polskich Olimpijczyków został uczeń klasy 6d Jakub Morawski.
21 czerwca 2017 roku na pięknym stadionie Widzewa w Łodzi został rozegrany Finał Orlikowej Ligi Mistrzów w piłce nożnej chłopców klas I - III i IV - VI.
Wszystkim uczniom, ich rodzicom i opiekunom życzymy wspaniałych, pogodnych, bezpiecznych i roześmianych wakacji.
Nich ten letni czas będzie pełen niezapomnianych wrażeń i chwil.
Grono pedagogiczne SP 16

13 czerwca 2017 roku na boisku Orlik przy Gimnazjum nr 2 odbyły się półfinały Orlikowej Ligii Mistrzów w piłkę nożną chłopców Okręg piotrkowski.
W dniach 7 - 9 czerwca uczniowie klasy 6b, 6c, 6e wyjechali na wycieczkę w Kotlinę Jeleniogórską pod opieką nauczycieli: p. M. Dworak, p. D. Orłowskiej, p. S. Cygan.
Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Szkół Podstawowych w Zapasach odbyły się 3 czerwca 2017 roku.
27 maja 2017 roku w Zespole Szkolno - Gimnazjalnym nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim odbyła się X edycja Powiatowego Konkursu Polonistycznego "Szansa na szóstkę" dla uczniów klas szóstych szkół podstawowych.
Wyjątkowy tort dedykowany trenerowi Mariuszowi Śpiewakowi za ogromne zaangażowanie w szkolenie chłopców z klasy sportowej to dzieło pani Agnieszki Wojneckiej, mamy Oliwiera, członka drużyny.
04-06-2017

DZIEŃ MATKI

W dniu 30 maja uczniowie klasy IA pod opieką pani Grażyny Zasempy uczcili Dzień Matki słowno-muzyczną prezentacją.