08-05-2016

AKADEMIA

5 maja 2016 roku nasza szkoła uczciła 225. ROCZNICĘ UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA
W dniu 27 kwietnia w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się turniej piłki ręcznej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 16, pana Roberta Bednarka.
27-04-2016

MAŁA TĘGA GŁOWA

Dnia 09.04.2016 roku odbyła się w naszej szkole X Edycja Konkursu Matematycznego "Mała Tęga Głowa".
Dnia 13.04. 2016 r. w Busoli przy ul. Sienkiewicza w Piotrkowie Trybunalskim odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla laureatów konkursu „Piszę sercem, słowem maluję…”, zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 8 im. Emilii Plater w Piotrkowie Trybunalskim.
4 marca 2016roku obchodziliśmy 50 urodziny naszej szkoły.
12 marca 2016 roku w Gimnazjum nr 5 zakończono rywalizację w mini piłkę siatkową.
W dniu 3 lutego w Szkole Podstawowej nr 12 odbyły się zawody w mini piłce siatkowej dziewcząt.
Akademia na sali gimnastycznej, wystąpienie pana dyrektora, uroczyste ślubowanie przy sztandarze szkoły, pamiątkowe zdjęcia  i – jesteśmy uczniami Szkoły Podstawowej nr 16 w Piotrkowie Trybunalskim.
02-02-2016

TURNIEJ SZACHOWY

Turniej szchowy dla szkół podstawowych , gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych
w ramach kampanii "Zachowaj trzeźwy umysł"
Organizatorem turnieju był Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Piotrkowie Trybunalskim.