W czasie trwania "Zielonej szkoły" w Sarbinowie uczniowie klas: 6b i 6d śpiewali pieśni ludowe.
Są wakacje! Może Ty też pośpiewasz?

A tak obchodziliśmy Dzień Dziecka!!!
24-06-2016

MARZEC W KLASIE ID

Oto kilka fotografii z życia klasy ID
Dziś kończy się pewien etap Waszego życia - teraz czeka nowa szkoła, nowi koledzy i koleżanki, nowi nauczyciele.

Nauczyciele wychowania fizycznego ze Szkoły Podstawowej Nr 16 gorąco kibicują Polakom (piłkarzom nożnym, siatkarzom, piłkarzom i piłkarkom ręcznym oraz lekkoatletom)
Teatr to magiczne miejsce, w którym możemy zostać księżniczką, rycerzem,  smokiem lub motylkiem.
Każdy z nas lubi słodycze, nie wiedzieliśmy jednak jak one powstają.
Klasa 1b 8 czerwca obyła zajęcia edukacyjne w terenie w Leśnej Osadzie Edukacyjnej.
W dniach 17 - 21.05.2016 roku klasy: 5a i 4d były na szkolnej wycieczce: Kraków, Zawoja w Beskidzie Żywieckim, Pszczyna.
Zuzia Kuśmierska z kl. VIb zdobyła III miejsce w X Archidiecezjalnym konkursie wiedzy biblijnej dla dzieci szkół podstawowych klas IV-VI „Ewangelia wg św. Łukasza”.