AKTUALIZACJA

Uwaga Ósmoklasiści

Na stronie Kuratorium Oświaty w Łodzi w zakładce "Rodzice i uczniowie" >>> "Rekrutacja" pozostają do dyspozycji rodziców, nauczycieli i uczniów prezentacje dotyczące rekrutacji 2020/2021 do szkół ponadpodstawowych.

REKRUTACJA 2020/2021 – prezentacje do pobrania:  można znaleźć tutaj

Bardzo proszę rodziców i uczniów o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi rekrutacji do szkół ponadpodstawowych, sposobów przeliczania punktów oraz zasad uwzględniania punktacji dodatkowej za osiągnięcia ucznia.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Informacje o zasadach przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty dostępne na stronie - tutaj
Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej - tutaj i Centralnej Komisji Egzaminacyjnej - tutaj

Można również przejść na stronę w zakładce "na skróty".

Załączniki artykułu