ŚWIĘTO EDUKACJI NARODOWEJ

1 DSCF0533 (Copy)
W piątek 12 października 2018 roku pracownicy naszej szkoły obchodzili swoje święto czyli Dzień Edukacji Narodowej.
Z tej okazji uczestniczyli w okolicznościowej akademii przygotowanej przez wychowawców klas trzecich: panią Terkę, panią Tuzikiewicz, panią Zasempę oraz ich wychowanków czyli uczniów z klas: IIIa, IIIb i IIIc, a także panią Dworak i panią Ciubę. Młodzi artyści spisali się znakomicie. Cała sala gimnastyczna wypełniła się dźwiękami pięknie wykonanych piosenek, znakomitą recytacją, bezbłędną choreografią, a uroku całości dodała wspaniała dekoracja. Przede wszystkim jednak występującym udało się stworzyć przemiłą atmosferę i wzbudzić uśmiech na twarzach widowni. Przed rozpoczęciem części artystycznej pan dyrektor Robert Bednarek złożył wszystkim pracownikom życzenia i wręczył nagrody.  Natomiast po występach pani dyrektor Marzysława Zajda podziękowała przygotowującym występ, a przewodnicząca Rady rodziców wygłosiła okoliczne słowo wspominając swoje szkolne lata wyrażając wdzięczność pani Skibie.