BOHATEROWIE KSIĘGI SĘDZIÓW

DSCF7819
Z przyjemnością informujemy, że wśród zwycięzców konkursu plastycznego „Bohaterowie Księgi Sędziów” znalazło się aż sześciu uczniów z naszej szkoły!

Zaopatrzeni w kartki, kredki, a także różnego rodzaju materiały nie bali się stoczyć walki niczym Samson z Filistynami, aby stworzyć jak najpiękniejsze prace. I udało się!
 Przypomnijmy, że celem konkursu było zilustrowanie jednego spośród wybranych słów, związanych z Księgą Sędziów. Konkurencja była duża, bo  nadesłano aż 220 prac z 26 placówek. Dziękujemy wszystkim uczniom naszej szkoły, którzy wzięli udział w konkursie! A oto zwycięzcy:
I miejsce:
Lena Szczepanik, kl. IIc
III miejsce:
Antonina Dryzek i Agata Szymańska z kl. IIa
Wyróżnienia:
Mikołaj Budziński z kl. Vd, Nikola Glanowska z kl. IIIf oraz Mateusz Mulawa z kl. IIId
Rozdanie nagród miało miejsce w czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej w Piotrkowie Tryb. w czasie III Dnia Głośnego Czytania Biblii. Organizatorami konkursu są: Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Piotrkowie Trybunalskim, Miejska Biblioteka Publiczna w Piotrkowie Trybunalskim oraz Centrum idei ,,Ku Demokracji” w Piotrkowie Trybunalskim.
 Zwycięskie prace zaprezentowano na wystawie.