PODSUMOWANIE SZKOLNEJ LIGI OSiR 2015/2016

lg1
W dniu 17.10.2016r. w Hali „Relax” OSiR odbyło się zakończenie „Młodzieżowej Szkolnej Ligi OSiR 2015/2016” dla uczniów piotrkowskich szkół.

Organizatorem rozgrywek był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piotrkowie Trybunalskim.
Rywalizacja sportowa cieszyła się dużym zainteresowaniem i powodzeniem, dostarczając wiele emocji.
Zmagania sportowe odbywały się na obiektach OSiR-u od dnia 26 października 2015 roku do dnia 10 czerwca 2016 roku, w następujących dyscyplinach: piłka siatkowa, koszykówka, piłka ręczna i w mocowaniu.
W rozgrywkach i zawodach w podziale na dziewczynki i chłopców brało udział: - dziewięć szkół podstawowych (szkoły nr 2, 3, 5, 8, 10, 11, 12, 13, 16).

Osiągnięcia naszych uczniów:
I miejsce – mocowanie dziewcząt
I miejsce – mocowanie chłopców
I miejsce – Mini Piłka Koszykowa Dziewcząt
II miejsce – Mini Piłka Koszykowa Chłopców
II miejsce – Mini Piłka Siatkowa Chłopców
III miejsce – Mini Piłka Siatkowa Dziewcząt
III miejsce – Mini Piłka Ręczna Dziewcząt
III miejsce – Mini Piłka Ręczna Chłopców

Podczas podsumowania sportowcom wręczono puchary, medale oraz nagrody w postaci sprzętu sportowego.