MISTRZOSTWA MIASTA W TENISIE STOŁOWYM

1
7 grudnia 2016 roku w naszej szkole rozegrano Mistrzostwa Miasta w Tenisie Stołowym Dziewcząt, a 8 grudnia - Mistrzostwa Miasta w Tenisie Stołowym Chłopców.
Gościliśmy reprezentacje szkół: SP 3, SP 5, SP 12, SP 13, SP 16.
Naszą szkołę reprezentowały: Julia Skrzypczyk i Joanna Gal /nauczyciel - Elżbieta Skiba/
Sędziowie:Kinga Uniszewska, Anna Włodarczyk, Grzegorz Kocałek i Filip Warchoł.
Rozgrywki przeprowadzono systemem "każdy z każdym". Mecze były bardzo wyrównane, a dziewczęta ze SP 13 okazały się najlepsze.

WYNIKI KOŃCOWE
I miejsce - SP 13
II miejsce - SP 3
III miejsce - SP 12

IV miejsce - SP 16
V miejsce - SP 5

W czwartek natomiast gościliśmy: SP 3, SP 5, SP 11, SP 12, SP 13, SP 16.
Reprezentacja naszej szkoły w kategorii chłopców:
Grzegorz Kocałek, Jureńczyk Jakub i Mateusz Kudyba /nauczyciel - Elżbieta Skiba/
Sędziowie: Kinga Uniszewska, Krystian Jureńczyk, Bartosz Trawiński i Patryk Masiarek
Zawodnicy rywalizowali w dwóch grupach, następnie rozegrane zostały półfinały i finały.

WYNIKI KOŃCOWE
I miejsce - SP 12
II miejsce - SP 13
III miejsce - SP 11

IV miejsce - SP 16
V miejsce - SP 3
VI miejsce - SP 5
Wszystkim dziewczętom i chłopcom oraz ich nauczycielom serdecznie gratulujemy!!!