Jasełka z Małym Księciem

20.12.2019r.

Dnia 20.12.2019 w naszej szkole odbyły się jasełka. W rolę przewodnika prowadzącego ludzi do Króla Miłości wcielił się Mały Książę. Główną myślą spektaklu, było ukazanie, że brakuje ludziom czasu na spotkanie z drugim człowiekiem, na spotkanie z Bogiem. Czas, który został nam dany, często tracimy na błahostki. W dzisiejszym  świecie pełnym pogoni za tym, żeby "mieć", zapominamy o tym, żeby "być". Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali to świąteczne widowisko : uczniom, którzy wspaniale odegrali swoje role, chórowi, który wprowadził nas w świąteczny nastrój śpiewając piękne kolędy i pastorałki oraz dziękujemy naszym katechetkom za przygotowanie całego przedsięwzięcia.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, życzymy abyśmy umieli odkrywać to , co ważne i abyśmy odkryli Tego, dzięki któremu jesteśmy - Boga Króla Miłości.