Egzamin ! INFORMACJA DLA UCZNIA !

14.06.2020
EGZAMIN ÓSMOKLASISTY
INFORMACJE DLA UCZNIA  - POBIERZ
(AKTUALIZACJA 14.06.2020r.)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zasady egzaminu ósmoklasisty i rekrutacja - WAŻNE INFORMACJE - pobierz
(AKTUALIZACJA 09.06.2020r.)

Procedury, terminy jak i opisy czynności związanych z przeprowadzeniem egzaminów zewnętrznych w 2020 roku: ósmoklasisty w podpisanym 19 maja rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej.​

Zasady przeprowadzania egzaminów w 2020 r.- regulacje prawne - POBIERZ

O czym należy pamietać ! - POBIERZ

Harmonogram egzaminów
Egzamin ósmoklasisty potrwa od 16 do 18 czerwca. Termin dodatkowy odbędzie się od 7 do 9 lipca. Wyniki egzaminu zostaną ogłoszone do 31 lipca. Szkoły otrzymają wtedy również zaświadczenia.

Terminy odebrania świadectw i zaświadczeń
Do 31 lipca 2020 r. będą ogłoszone wyniki egzaminu ósmoklasisty. Absolwenci odbiorą również w tym dniu zaświadczenia o wyniku egzaminu.

Centralna Komisja Egzaminacyjna, Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Główny Inspektorat Sanitarny przygotowały WYTYCZNE dotyczące organizowania i przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty, z wytycznych usunięto informacje dotyczące matur i innych egzaminów zewnętrznych .

Kliknij baner poniżej